Krémový kondicionér bioemsanKrémový kondicionér bioemsan

 

Závěrečná přírodní péče po každém mytí vlasů

 

Krémový kondicionér bioemsan je přirozeným ukončením každého ošetření vlasů. Je vhodný po každé vlasy a působí zvlášť dobře v kombinaci se šampóny bioemsan.

 

Pro toto opláchnutí krémem, vonícím po kardamomu, koriandru, cistroze, cedru a mandarinkách, byly pro posílení a oživení vlasové pokožky zkvašeny biologické byliny pomocí naší speciální technologie. Před každou výrobou se přidávají cenné vody po destilaci květů, čerstvá šťáva z aloe vera, aktivovaná voda, Manju a malé množství mořské soli Manju. Avokádový olej, lničkový olej, bambucké máslo a pšeničná bílkovina zásobí vlasy a konečky vlasů po každém umytí cennými ošetřujícími látkami a dodají poškozeným vlasům měkkost, hebkost a možnost snadného rozčesávání. Vytvářejí ochranný film, aniž by vlasy zatěžovaly.

 

objednat v e-shopu

 

Snadné použití:

 

Jako oplachování: Množství jako hrášek vmasírovat do dlouhých vlasů, nechat krátce působit a opláchnout. Vlasy dále ošetřovat obvyklým postupem.

 

Na šlechtící vlasový zábal: Nechat působit 20 minut podle možností za tepla a opláchnout.

 

Na ošetření konečků vlasů: Vmasírovat do mokrých nebo suchých konečků vlasů, zabalit do fólie a nechat působit delší dobu. Opláchnout.

 

Typ: Chcete-li dosáhnout s vaším rozmarýnovým nebo avokádovým šampónem bioemsan lepšího účinku při ošeření, přidejte k nim jednoduše malé množství krémového kondicionéru bioemsan. Prostě smíchejte v ruce šampón s kondicionérem.

 

Neobsahuje syntetické emulgátory, aromatické látky a barviva; není použitá genová technika.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vytisknout E-mail