Avokádový šampon bioemsanavokádový šampon bioemsan

 

Přirozeně zdravé vlasy

 

Avokádový šampón bioemsan propůjčuje vlasům nový život. Je vhodný pro suchou pokožku hlavy a opotřebované vlasy. Působí jemně a poskytuje vlasům snadnější pročesávání, plnost a lesk.

 

Avokádovým šamponem bioemsan vám nabízíme pečlivě vyvinutý výrobek s vůní po kardamomu, koriandru, cedru, cistu ladanového a tropických květech jasmínu a ylangu. Jeho základní složky jsou aktivovaná voda a Manju, extrakty bylin z lékořice, lipových květů, měsíčku lékařského a heřmánku, jakož i cenná mořská sůl Manju. Pokožka hlavy, náchylná na vysušení, se ošetří už při mytí hlavy avokádovým olejem a bambuckým máslem. Cennou vlhkost dodává čerstvá šťáva z aloe vera a hydrolát z pomerančů, růžových květů a heřmánku. Pšeničná bílkovina zlepšuje česání za vlhka a propůjčuje plnost a lesk. Čisté éterické oleje zajišťují příjemnou vůni a současně jsou účinnými látkami – v kombinaci s naší speciální technologií – proti suché pokožce hlavy, pro zdravou vlasovou pokožku a pro lesklé a objemné vlasy.

 

objednat v e-shopu

 

Snadné použití:

 

Šampony bioemsan pění při stejném účinku při prvním mytí méně než běžné šampony. Při druhém mytí vzniká i při malém dávkování měkká pěna. Protože jsou šampony bioemsan velmi koncentrované, doporučujeme smíchat pro každé mytí malé množství šamponu s dvoj- až trojnásobným množstvím vody a nanést na mokré vlasy. Pro optimální působení nechejte šampon po krátkou dobu působit a potom ho důkladně opláchněte.

 

Neobsahuje žádná syntetická smáčedla, emulgátory, aromatické látky a barviva; není použitá genová technika

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vytisknout E-mail