Rozmarýnový šampon bioemsanrozmarýnový šampon bioemsan

 

Přirozeně krásné vlasy.

 

Rozmarýnový šampon bioemsan se nejlépe hodí pro normální až mastné vlasy a všeobecně vašim vlasům prospívá. Zdravé lesklé vlasy jsou přece výsledkem zdravé výživy a přirozené péče.

 

Rozmarýnový šampon bioemsan je pečlivě vyvinutý výrobek s vůní čerstvých bylin, jehož základní složky jsou živá voda, bylinné extrakty z rozmarýnu, kopřivy, šalvěje, jinanu (ginka), lopuchu, citrónové trávy a přesličky, jakož i Manju a cenná mořská sůl Manju. Podporují se přirozené funkce pokožky hlavy jako ochranného pláště proti kyselinám a zabraňuje se rychlému zamaštění.

 

Cukrový tenzid a acylglutamát jsou velmi jemné čistě rostlinné aktivní látky. Používají se v šamponech bioemsan jako účinné povrchově aktivní látky (tenzidy), které čistí vlasy šetrným způsobem. Jako výchozí látky pro cukrový tenzid slouží kokosový olej, palmojádrový olej a třtinový cukr. Tato sloučenina mastných kyselin a cukru je biologicky zcela odbouratelná a nepůsobí dráždivě na kůži, sliznice a oči. Acylglutamát je zvlášť mírný mycí prostředek a velmi jemný dobře pěnící tenzid, který nemá nic společného s glutamátem ke zvýšeni chuti. Pšeničná bílkovina zlepšuje rozčesávání za mokra a propůjčuje plnost a lesk. Čisté éterické oleje z rozmarýnu, šalvěje, levandule, jalovce, citrónovníku, bergamotové máty a bazalky zajišťují příjemnou vůni a současně jsou účinnými látkami – v kombinaci s naší speciální technologií – proti maštění vlasů a tvorbě lupů, pro zdravou vlasovou pokožku a pro lesklé a objemné vlasy.

 

objednat v e-shopu

 

Snadné použití:

 

Šampony bioemsan pění při stejném účinku při prvním mytí méně než běžné šampony. Při druhém mytí vzniká i při malém dávkování měkká pěna. Protože jsou šampony bioemsan velmi koncentrované, doporučujeme smíchat pro každé mytí malé množství šamponu s dvoj- až trojnásobným množstvím vody a nanést na mokré vlasy. Pro optimální působení nechejte šampon po krátkou dobu působit a potom ho důkladně opláchněte.

 

Neobsahuje žádná syntetická smáčedla, emulgátory, aromatické látky a barviva; není použitá genová technika.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vytisknout E-mail