Zubní pasta bioemsan homeopaticky snášenlivázubní pasta bioemsan homeopaticky snášenlivá s alkalickou hodnotou pH

 

Přirozený úsměv pro citlivé lidi.

 

Vyzkoušena a doporučena v praxi doktora zubní medicíny Bernarda Schneidera. Homeopaticky snášenlivá zubní pasta bioemsan vám poskytuje zdravou alternativu k běžným zubním pastám.

 

Čisticí částice zubní pasty bioemsan jsou absolutně šetrné k zubní sklovině a při tom výborně čistí. Jejich podstatou je velmi jemně mletý uhličitan vápenatý, který se vyskytuje v přírodě jako křída nebo mramor. Křída ve vysrážené formě má malou obrusnost a tím je velmi šetrná k zubní sklovině – a k tomu má výhodnou alkalickou hodnotu pH, což má zase za následek zdravou zubní flóru. Jako další přírodní čisticí hmota je žlutá hlinka, bohatá na minerální látky a též alkalická.

 

V zubní pastě se používají rostliny, které jsou odedávna používané v péči o ústní dutinu a jejichž účinek uznává i moderní zubní medicína: výtažek z kořene ratanhie (rod Krameria), kůra indického stromu neemu (Azadiracta Indica), myrhová pryskyřice a propolis jsou známy pro své neobyčejné působení. Zdravou sladkost poskytují listy stévie sladké, „medový list" z Brazílie, která se pěstuje v Rakousku. Pro svěží chuť a působení jsou v neposlední řadě důležité čisté éterické oleje.

 

objednat v e-shopu

Ingredients (Složení):
CHALK (křída), SORBITOL (Sorbitol), AQUA (živá voda a Manju), GLYCERIN* (rostlinný glycerin*), ALCOHOL* (biologický alkohol*), ILLITE (Keramický prášek, žlutý jíl), RICINUS COMMUNIS SEED OIL* (ricínový olej*), XANTHAN GUM (Xanthan), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE* (Aloe Vera šťáva*), COCO CLUCOSIDE (glukosid), MARIS SAL (Manju Mořská sůl), STEVIA REBAUDIANA LEAF/STEM EXTRACT* (Stevia*); CI 75810 (Chlorophyll – zeleň listová); Kräuterextrakte*: Bylinné extrakty*: COMMIPHORA MYRRHA EXTRACT* (myrha*), MELIA AZADIRACHTA EXTRACT* (Neem-kůra*), KRAMERIA TRIANDRA EXTRACT (Rhatany*), PROPOLIS CERA* (Propolis*), SALVIA OFFICINALIS EXTRACT* (šalvěj*), ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT* (římský heřmánek*); AROMA* (smes éterické oleje*); Eugenol**, Limonene**.

* z ekologického zemědělství ** jako součást éterické oleje 

Pasta neobsahuje přidané fluoridy, syntetická smáčedla, syntetické chuťové, barevné a konzervační látky; nebyla použita genová technika. Alkalická hodnota pH. Homeopaticky snášenlivá.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vytisknout E-mail