Čisticí mléko bioemsančisticí mléko bioemsan

 

Přírodní jemné čištění obličeje pro zdravý a uvolněný vzhled

 

Čisticí mléko bioemsan je základem pro čištění zdravé pokožky, která může vykonávat svoje funkce, která předčasně nestárne a která odpovídá mnohým požadavkům denního života. Prostě se dobře starejte o pokožku svého obličeje.

 

Při čištění čisticím mlékem bioemsan se vlastní tuk a vlhkost pokožky zachová a vytváří se tak nejjemnější způsob ke zbavení kůže vnějších i z vnitra vyloučených nečistot. Je to zvlášť důležité pro osoby se suchou nebo citlivou a podrážděnou pokožkou.

 

Olivový a lničkový olej v spojení s vonnými vodami po destilaci a s efektivními mikroorganizmy (Manju, keramický prášek, mořská sůl Manju a bylinné extrakty z rozmarýnu, máty peprné a šalvěje) k tomu vytvářejí ideální kombinaci.

 

objednat v e-shopu

 

Jednoduché použití:

 

Nanést ráno a večer na tvář, krk a výstřih, nechat krátce působit a pak omýt teplou vodou. Používáte-li líčení, je vhodné použít k odlíčení vlhký odličovací tampón . Též je vhodný měkký obličejový kartáč nebo houba.

 

Odlíčení očního líčení: nanést na vatový tampón, lekce přitlačit na oční víčka, nechat působit a opatrně setřít. Po čištění čisticím mlékem bioemsan a vodou pokožku pečlivě vysušit a potom na provlhčení a povzbuzení funkcí pokožky nastříkat tonikum bioemsan a oparně ho vmasírovat. Potom – podle požadavků pokožky – nanést zvlhčovací krém bioemsan nebo balzámový krém bioemsan.

 

Neobsahuje syntetické emulgátory, aromatické látky a barviva; nepoužila se genová technika.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vytisknout E-mail