tělové máslo bioemsantělové máslo bioemsan

 

Zcela zvláštní zážitek z ošetření.

 

Tělové máslo bioemsan je vynikajícím výrobkem pro každý typ pokožky: činí ji měkkou a hebkou, podporuje její uchování vlhkosti a zvyšuje její odolnost.

 

Hlavními složkami tělového másla bioemsan jsou bambucké a kakaové máslo z Afriky ve spojení s voňavým kokosovým olejem. Směs éterických olejů z vanilky, ibiškových semen, heřmánku, cedru atd. propůjčuje tomuto kvalitnímu ošetřujícímu výrobku zcela zvláštní jemnou vůni.

 

Bambucké máslo je u Afričanů odedávna důležitým prostředkem na ošetření těla i jako potravina. V našem případě pochází z kontrolovaného biologického pěstování v ženském farmářském projektu v Burkina Faso. Zvláštnost bambuckého másla spočívá v jeho neobyčejně vysokém obsahu tak zvaných tukových doprovodných látek, jako jsou flavonoidy, fytosteroly, stopové prvky, aromatické látky a vitaminy. Flavonoidy podporují obnovování buněk pokožky. Vitamin E chrání před „volnými radikály", které jsou odpovědné za předčasné stárnutí buněk. Vitamin A vyvolává proces zrohovatění pokožky, fytosteroly podporují prokrvení a v bambuckém másle je obsažen i alantoin, hojivá složka kostivalu.

 

objednat v e-shopu

 

Jednoduché použití:

 

Tyčinkou másla potírat vyčištěnou pokožku a máslo roztavené tělesným teplem vmasírovat. . Neponechávat ležet na plném slunci, protože by se tyčinka roztavila! Nevystavovat teplotám nad 35 °C.

 

Tip: V létě uchovávejte tělesné máslo bioemsan v chladničce a po opalování zažijete nádherně osvěžující ošetření.

 

Neobsahuje syntetické emulgátory, barviva, aromatické a konzervační látky; nebyla použita genová technika.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vytisknout E-mail